Воркшоп “Загадкові і таємничі кажани та їх життєвий простір”

Проведений нами сьогодні воркшоп по виготовленню бет-боксів для кажанів, який проводив експерт ІЕРС Михайло Біланич для діток та молоді – учасників літнього табору в соціально-катехитичному центрі   Мукачівської Греко-Католицької єпархії (с. Анталовці, Ужгородського району). Нещодавно тут відбулось відкриття виставки  «Повітряні акробати ночі»: https://www.bat4man.org.ua/?p=2187

Спочатку молодь ознайомилась з біологією кажанів, дізналась особливості їх, як єдиних ссавців, які володіють справжнім польотом.

Далі молодь проглянула еколого-просвітницьке відео про життя кажанів.

Після того Біланич Михайло провів майстер-клас по виготовленню бет-бокса, пояснивши його будову та необхідність для розширення життєвого простору кажанів. Бажаючі з учасників воркшопу долучились до монтування такого “ящика” з деталей, наперед виготовлених громадською організацією людей з інвалідністю “Паралельний світ”.

Також присутні отримали цікавий посібник про кажанів “Кажаноманія”, з якою вони активно попрацювали, виконуючи деякі комплексні завдання посібника.

Захід проведений в рамках реалізації проєкту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (координатор Олександр Бокотей).

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.