Проведення воркшопу для молоді с. Золотароьово, Хустського району в рамках проекту BAT4MAN

28 листопада 2020 року в с. Золотарьово, Хустського району співробітниками Інституту еколого-релігійних студій проведений  воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів у рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”.

Воркшоп (початок об 11.00) відбувся в парафіяльному будинку греко-католицької церкви Івана Хрестителя за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот.

Продовжити читання “Проведення воркшопу для молоді с. Золотароьово, Хустського району в рамках проекту BAT4MAN”

Проведення воркшопу для учнів с. Глибоке, Ужгородського району в рамках проекту BAT4MAN

27 листопада 2020 року в с. Глибоке, Ужгородського району відбувся воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів в рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Продовжити читання “Проведення воркшопу для учнів с. Глибоке, Ужгородського району в рамках проекту BAT4MAN”

ВОРКШОП З ВИГОТОВЛЕННЯ ЯЩИКІВ ДЛЯ КАЖАНІВ У РАМКАХ ПРОЕКТУ BAT4MAN

28 листопада 2020 року в с. Золотарьово відбудеться воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів у рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”.

Воркшоп (початок об 11.00) відбудеться за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот. Під час воркшопу працівники Інституту еколого-релігійних студій проінформують молодь про різні види кажанів, які проживають у регіоні та детально розкажуть про той позитивний вплив, який вони здійснюють на локальні екосистеми. Також під час заходу буде продемонстровано техніки створення ящиків для кажанів, висвітлено заходи, які можна використовувати з метою захисту їх колоній. Захід відбудеться 28 листопада 2020 року в парафіяльному будинку греко-католицької церкви Івана Хрестителя, с. Золотарьово, Хустського району.

Продовжити читання “ВОРКШОП З ВИГОТОВЛЕННЯ ЯЩИКІВ ДЛЯ КАЖАНІВ У РАМКАХ ПРОЕКТУ BAT4MAN”

ВОРКШОП З ВИГОТОВЛЕННЯ ЯЩИКІВ ДЛЯ КАЖАНІВ У РАМКАХ ПРОЕКТУ BAT4MAN

27 листопада 2020 року в с. Глибоке відбудеться воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів у рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”.

Воркшоп (початок об 11:50) відбудеться за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот. Під час воркшопу буде продемонстровано техніки створення ящиків для кажанів, а також проінформовано молодь про різні види кажанів, які проживають у регіоні та про той позитивний вплив, який вони здійснюють на локальні екосистеми. Під час вокршопу також буде висвітлено заходи, які можна використовувати з метою захисту їх колоній. Захід відбудеться 27 листопада 2020 року в парафіяльному будинку греко-католицької церкви Святого Архистратига Михаїла, с. Глибоке, Ужгородського району.

Продовжити читання “ВОРКШОП З ВИГОТОВЛЕННЯ ЯЩИКІВ ДЛЯ КАЖАНІВ У РАМКАХ ПРОЕКТУ BAT4MAN”