Індійський літак розвернули через кажана на борту — (відео)

Літак авіакомпанії Air India, що прямував з Делі до Нью-Йорку, довелося розвернути у місце вильоту після того, як у салоні виявили кажана.

Продовжити читання “Індійський літак розвернули через кажана на борту — (відео)”

Виставку “Повітряні акробати ночі” відкрили в Національному парку “Синевир”

Глобальний розвиток людської цивілізації змушує нас звернути увагу на вивчення та збереження ландшафтного та біологічного різноманіття нашої планети Земля. Одним з вразливих біологічних істот є кажани, оскільки вони є ключовими елементами екосистеми, що безпосередньо відповідають за боротьбу із шкідниками сільського господарства (споживають комах). Вимирання навіть одного виду кажанів призведе до величезних екологічних втрат та значного дисбалансу екосистеми. Щоб привернути увагу громадськості до захисту кажанів шляхом спільного впровадження методів охорони тварин та підвищення обізнаності про них, в рамках проекту «Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у природних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України» діє виставка «Повітряні акробати ночі». Наразі переглянути та ознайомитися з матеріалами виставки можна у приміщенні адмінбудівлі НПП «Синевир». Згодом цю виставку буде переміщено в усі навчальні і громадські заклади регіону по зацікавленості населення.

Національний природний парк “Синевир” — публикации | Facebook

Вихованці Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру відвідали виставку “Повітряні акробати ночі”

Продовжити читання “Вихованці Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру відвідали виставку “Повітряні акробати ночі””