Бокотей Олександр, керівник проекту
Після закінчення біологічного факультету Ужгородського державного університету працював вчителем біології і валеології в ЗОШ I-III ст. села Золотарьово Хустського району Закарпатської області. Після роботи в школі закінчив аспірантуру при кафедрі ентомології біологічного ф-ту УжДУ і захистив дисертацію по екології тварин. Працював директором Зоологічного музею, а по сумісництву викладав дисципліни екологічного спрямування на біологічному і географічному факультетах Ужгородського національного університету і Ужгородській Богословській Академії ім. Блаженного Теодора Ромжі. З 2001 року є консультантом з питань збереження довкілля і сталого розвитку для Комісії з екології, мігрантів та туризму Конференції Римсько-Католицьких єпископів України (Голова Комісії – єпископ Майнек Антал).
З 2004 року є секретарем Комісії з екології Мукачівської греко-католицької єпархії (Голова Комісії – Владика Мілан Шашік). В 2012 році долучився до створення Інституту еколого-релігійних студій http://www.ie-rs.org/about.html, основним завданням якого є дослідження екологічних поглядів різних християнських традицій. Інститут був створений у співпраці з Університетом Людовіка Максиміліана (LMU) і фінансової підтримки акції солідарності німецьких католиків Renovabis.
У різні роки долучався до реалізації різних ініціатив: БФ «Церква і навколишнє середовище», Інформаційний центр з питань екологічної освіти при УжНУ; ініціював реалізацію важливого проекту «Толерантність на кордонах Європи», багатьох інших проектів.
В 2016 році на базі очолюваного ним Інституту еколого-релігійних студій, за ініціативи Союзу охорони природи Німеччини (ініціатор Борис Тіхоміров) і підтримки МЗС Німеччини (АА) був створений і успішно стартував амбітний Міжрелігійний громадянський природоохоронний форум Східної Європи (IRCEF). IRCEF вчасно взяв на себе важливу функцію сприяння консолідації суспільства на пострадянському просторі шляхом співпраці Церкви і НПО по відповідальності за Творіння – Природу.
Основне коло інтересів: теологія Творіння, освіта задля сталого розвитку, екологічне богослов’я, захист клімату, сучасні міждисциплінарні дослідження в сфері захисту довкілля, збереження довкілля та сталий розвиток загалом.
Відповідає за злагоджену роботу всіх партнерів інтернаціональної команди IRCEF
…
Андрій-Тарас Башта — відомий орнітолог, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Інституту екології Карпат Національної академії наук України. Партнер проекту «Підвищення екологічної обізнаності місцевого населення шляхом спільного збереження кажанів в прикордонних районах Угорщини, Словаччини, Румунії та України»
…
Леонід Покритюк —орнітолог, партнер проекту «Підвищення екологічної обізнаності місцевого населення шляхом спільного збереження кажанів в прикордонних районах Угорщини, Словаччини, Румунії та України»
…
…
Супруненко Олег
Після закінчення економічного факультету Ужгородського державного університету навчався в аспірантурі, підготував до захисту дисертацію в галузі управління відходами, працював викладачем економічних дисциплін. З 2000-го року активно співпрацює з місцевими та національними засобами масової інформації, дописуючи на теми охорони довкілля, збереження культурної спадщини, краєзнавства. З початком діяльності Комісій з екології при Римо-католицькій єпископській конференції України, Комісії з екології Мукачівської греко-католицької єпархії, Інформаційного центру та Інституту еколого-релігійних студій при Ужгородському університеті висвітлював їхню роботу в ЗМІ на волонтерських засадах.
Висвітлює роботу Інституту в ЗМІ, проводить огляд і аналіз ЗМІ, готує аналітичні матеріали.
…
Біланич Михайло, Координатор напрямків
В 2004 закінчив біологічний факультет, а в 2007 аспірантуру при Ужгородському національному університеті. Також навчався в катехитично-педагогічному інституті ім. Андрея Бачинського при Мукачівській греко-католицькій єпархії.
З 2007 року – науковий співробітник зоологічного музею Ужгородського національного університету. По сумісництву викладає біологію на підготовчих курсах даного університету.
З 2005 року, на волонтерських засадах, брав активну участь в роботі Комісії з екології при Римо-католицькій єпископській конференції України і Комісії з екології Мукачівської греко-католицької єпархії. Був одним із організаторів роботи Інформаційного центру при Ужгородському університеті, створеного за сприяння LMU і DBU в 2009 році. А з 2011 року продовжує працювати співробітником Інституту еколого-релігійних студій при даному університеті. В Інституті розвиває напрямки екологічної освіти і виховання, екологічної етики. Забезпечує Інтернет-діалог по відповідальності за творіння − Природу в Східній Європі.