Воркшоп по виготовленню гніздових конструкцій – частина Steam-освіти

9 червня 2022 року експерт Інституту еколого-релігійних студій Андрій Доніченко разом вчителькою біології УЗОШ І-ІІІ ст. №6 ім. В.С. Гренджі-Донського Оксаною Павлючок-Гогерчак та вчителькою української мови УСШ І-ІІІ ступенів №5 Марією Симкович в «Зеленому класі» ботанічного саду УжНУ провели ворк-шоп з виготовлення бет-боксів та гніздових конструкцій для птахів в рамках інтегрованого уроку під відкритим небом.

 

Інтегрований урок  та воркшоп були проведені з використанням інноваційних, інтерактивних, ігрових та STEM-технологій навчання, проблемних методик з розвитку критичного, системного, асоціативного та творчого мислення. Також школярі попрацювали над деформованими текстами про тварин, а, виправляючи помилки, пригадали вивчені орфограми з української мови. Водночас дізналися багато цікавих фактів про тварин – майбутніх жителів “будиночків”.

Андрій Доніченко показав діткам майстер-клас по виготовленню «будиночки» для кажанів, шпаків, комах та сов. Учні мали змогу своїми руками майструвати житло для тварин із заготовок, які забезпечив Андрій Доніченко, керівник ГО «Інклюзивна майстерня «Паралельний світ».

До роботи також долучилися відвідувачі ботанічного саду. Результат діяльності – «готелі» для тварин – був урочисто переданий адміністрації ботанічного саду. Вихованці залишилися задоволеними і отримали масу позитивних емоцій та практичних навичок.

Захід проведено в рамках реалізації проєкту HUSKROUA/1702/6.1/0021 Bat4mam “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (координатор Олександр Бокотей).

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.