АНОНС! Воркшоп по виготовленню ящиків для кажанів в рамках проекту Bat4Man

8 лютого 2021 року відбудеться воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів в рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (координатор Олександр Бокотей).

Інформаційний день відбудеться за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот, всіх людей доброї волі. Головна мета якого – привернення уваги молоді до відповідального та бережливого ставлення до рукокрилих тварин (кажанів).

Захід почнеться о 15:00 для учнів ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Під час заходу учням буде продемонстровано техніки створення ящиків для кажанів, а також проінформовано їх про різні види кажанів, які проживають у регіоні та про той позитивний вплив, який вони здійснюють на локальні екосистеми. Також буде висвітлено заходи, які можна використовувати з метою захисту їх колоній.

Захід буде проведений з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції, з наявністю масок (в разі відсутності учасникам буде видана одноразова) та антисептичних засобів.

Для отримання детальнішої інформації просимо звернутися до Інформаційної служби

Інституту еколого-релігійних студій: iers@ircef.org  (Місцевий контакт – Біланич Михайло 0507096567)

(Відповідальний – Олександр Бокотей – керівник ГО «Інститут еколого-релігійних студій»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *