Воркшоп для учнів Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів

Належний рівень екологічної освіти є необхідною умовою для фахових кроків на шляху збереження Божого Творіння – Природи! З метою поглиблення екологічної свідомості учнів Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів експерти Інституту еколого-релігійних студій провели воркшоп по відповідальному відношенню до рукокрилих.

Воркшоп проведений в рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (координатор проекту Олександр Бокотей).


Захід проведено 4 лютого 2021 року командою ІЕРС: керівником Олександром Бокотеєм та експертами – Михайлем Біланичем, Нелею Коваль та Антоніною Зейкан.


Воршкоп розпочався вступним словом Олександра Бокотея, який наголосив про цінність природи і про те, як важливо її зберегти для майбутніх поколінь.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу DSC_0843-1024x683.jpg

Далі відбувся такий собі невеличкий інтелектуальний штурм для учнів. Працівники Інституту еколого-релігйних студій задали декілька запитань учням щодо рукокрилих щоб почути що саме вони знають про кажанів.

Після чого, фахівці детально розповіли учням про цих істот показавши за допомогою інфографіки та відеоматеріалів заходи, які можна використовувати з метою захисту колоній кажанів, а також акцентували увагу на ролі цих тварин в екосистемі краю.

Не тільки теорією відбувася цей захід, для учнів також випала нагода попрактикуватись у виготовленні ящика для кажанів. Майстер-клас по виготовленню ящика провів Михайло Біланич, який розказав про всі деталі даного ящика, і звернув увагу на функції кожної з них.

Попрактикувавшись над виготовленням ящика, учні мали можливість проявити свою творчу фантазію під час розмалювання екоторб спеціальними фарбами.

Антоніна Зейкан розповіла про перевагу таких екологічних торбинок над поліетиленовими пакетами, і наголосила про те, як важливо берегти навколишнє середовище від забруднення.

Всі охоче долучались до процесу виготовлення ящика для кажанів та розмальовки екоторб на тематику даного заходу, під час якого, кожен учасник отримав подарунок на згадку про цю подію.

Захід відбувся за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот та з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції з наявністю масок та дезинфікуючого засобу.

Команда ІЕРС щиро вдячна директору школи Іванні Іванівній Ромочуській за неабияку підтримку і сприяння у проведенні заходу та чудовим учням за теплий прийом! Щиро сподіваємось на продовження співпраці у подальшому!

Інформаційна пресс-служба ІЕРС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *