Воркшоп по виготовленю ящиків для кажанів для учнів Ужгородської загальноосвітньої школи №9

Екологічна освіта – це дуже важливо для збереження Божого Творіння – Природи! Аби поглибити екологічну свідомість працівники Інституту еколого-релігійних студій провели чудовий воркшоп по виготовленню ящиків для кажанів для учнів 9-х класів Ужгородськогої ЗОШ І-ІІІ ст. №9.

Воркшоп проведено 18 грудня 2020 року.

Воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів відбувся в рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (координатор Олександр Бокотей).

Воршкоп розпочався вступним словом Марти Михайлець (вчитель біології та прцівник ІЕРС) яка привітала всіх учнів з наступаючими новорічними святами і в своїй промові заодно наголосила про цінність природи і як важливо її зберегти для майбутнього покоління.

Далі відбувся такий собі невеличкий інтелектуальний штурм для учнів. Працівники Інституту еколого-релігйних студій задали декілька запитань учням щодо рукокрилих щоб почути про що саме вони знають про кажанів.

Після чого, фахівці детально розповіли учням про цих істот показавши за допомогою інфографіки та відеоматеріалів заходи, які можна використовувати з метою захисту колоній кажанів, а також акцентували увагу на ролі цих тварин в екосистемі краю.

Не тільки теорією відбувася цей захід, для учнів також випала нагода попрактикуватись у виготовленні ящика для кажанів. Майстер-клас по виготовленню ящика провів Михайло Біланич, який розказав про всі деталі даного ящика, і звернув увагу на функції кожної з них.

Потім на зібраному ящику символічно намалювали кажана.

Попрактикувавшись над виготовленням ящика, учні також розмалювали красками екоторби.

Марта Михайлець розповіла про перевагу такої екоторби над поліетиленовими пакетами, і наголосила про те, що важливо правильно сортувати сміття для збереження нашого довкілля.

Всі учасники приймали активну участь у даном заході,  під час якого, кожен з них отримав подарунок.

Захід відбувся за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот та з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції з наявністю масок та дезинфікуючого засобу.

Інформаційна пресс-служба ІЕРС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *