Воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів в Костринській середній школі

7 грудня 2020 року в с. Кострино, Великоберезнянського району відбувся воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів в рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (координатор Олександр Бокотей). Метою даного заходу є просвітництво підростаючого покоління до відповідального ставлення до Божого Творіння – Природи!


Захід відбувся в Костринській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (Великоберезнянської районної ради) для учнів 5-7 класів, вчитель біології яких Мар”яна Іванівна. Всього у заході взяло участь 36 учасників (учнів разом з дррослими).
Воркшоп вступним словом розпочала вчителька біології Марта Михайлець, яка під час промови задавала цікаві питання учням щодо кажанів.

Опісля також певні відомості про кажанів розповіла наукова співробітниця Ужанського національного парку Неля Коваль.

Далі учням було продемонстровано відео, в якому було показано види кажанів, які проживають у регіоні та той позитивний вплив, який вони здійснюють на локальні екосистеми, а також почули про заходи, які можна використовувати з метою їх захисту. Після підведення підсумків розмови, для молоді був проведений майстер клас з виготовленням ящиків для кажанів.

Як створювати такі літні хатинки для рукокрилих продемонстрував Михайло Біланич (співробітник ІЕРС), під час якого учасники мали змогу попрактикуватись над виготовленням ящиків.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу DSC_0851-1024x683.jpg

Після цього для учнів був організований солодкий стіл.


Воркшоп відбувся з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції з наявністю масок та дезинфікуючого засобу.


Щиро дякуємо вчительці біології Маряні Іванівні та дирекції школи за допомогу та співрацю!

Цей матеріал підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст матеріалу є виключною відповідальністю бенефіціарів проекту та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.


Інформаційна пресс-служба ІЕРС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *