Виставка “Повітряні акробати ночі” відкрилась в катехитичному центрі МГКЄ (с. Анталовці)

В рамках проекту BAT4MAN «Підвищення екологічної обізнаності місцевого населення шляхом спільного збереження кажанів в прикордонних районах Угорщини, Словаччини, Румунії та України» (координатор Олександр Бокотей) 8 липня 2022 року у катехитичному центрі Мукачівської Греко-Католицької єпархії (с. Анталовці, Ужгородського району)  відбулось відкриття виставки «Повітряні акробати ночі».

Щоліта в цьому катехитичному центрі проводяться дитячі табори, де відпочивають сотні дітей та молоді з усього Закарпаття. Завдяки цьому ще більше людей дізнається про цінність кажанів і заходи зі збереження цих тендітних істот.

До речі горище цього центру було обстежено 12 вересня 2020 року і тут були зафіксовані два кажани, які на ньому оселились.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу DSC_0189-1024x683.jpg

Складається виставка з 13 ролл-апів, на яких зображені всі важливі особливості життєдіяльності та циклу розвитку кажанів, їх важливість у природі, причини їх внесення до Червоної книги України та заходи щодо збереження цих видів. 

Виставка весь час мігрує по школах та парафіям Закарпаття і цього разу на певний час локалізуватиметься в катехитичному центрі.

Під час виставки був проведений невеликий тематичний захід, під час якого вихованці літнього табору мали змогу скласти пазл країн HuSkRoUa.
Захід провів Андрій Доніченко, голова організації людей з інвалідністю “Паралельний світ”.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.