Воркшоп «Таємничі і загадкові кажани»

Дбайливе ставлення людини до природи складається не тільки з уміння використовувати її плоди. Дуже важливим є те, щоб усвідомлення значимості природи стало внутрішнім надбанням особистості.

Саме тому, команда Інституту еколого-релігійних студій проводить різні природоохоронні заходи аби привернути увагу молоді та всім людям доброї волі до відповідального ставлення до Природи, яка дарована нам Творцем.

І одним з таких заходів став проведений нами сьогодні воркшоп по виготовленню бет-боксів для кажанів, який проводили експерти ІЕРС для учнів  ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 ім.В.С.Гренджі-Донського Ужгородської міської ради (https://uzosh6.e-schools.info/  вчитель Дутко Світлана Ласлівна),  в Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького. Проводили захід співробітники сектору природи ЗОКМ. Спочатку старший науковий співробітник Джахман Руслана ознайомила учнів з біологією кажанів, розповіла про особливості їх, як єдиних ссавців, які володіють справжнім польотом. Далі діти проглянули еколого-просвітницьке відео про життя кажанів. Після того Біланич Михайло провів майстер-клас по виготовленню бет-бокса, пояснивши його будову та необхідність для розширення життєвого простору кажанів. Діти з радістю долучились до роботи, зібравши такий «ящик» для кажанів».

Також охоче учні виготовили інформаційні листівки із закликом до охорони кажанів, ознайомлювались з виданнями: екоказкою «Кажанчики» та «Кажаноманія». За активну участь у заході діти отримали в подарунок значки із зображеннями кажанів.

 Захід проведений в рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (координатор Олександр Бокотей).

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.