Пам’ятаймо, що хижі птахи потребують нашого захисту!

Питання про захист і дбайливе ставлення до хижих птахів стає все актуальнішим. Сьогодні хижі птахи взяті державою під охорону законами України “Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про Червону книгу України”, “Про захист тварин від жорстокого поводження”, “Про мисливське господарство та полювання” та “Про тваринний світ”. Знищення хижих птахів та їхніх гнізд заборонено. За такі дії законодавством передбачена адміністративна, а, в окремих випадках і кримінальна відповідальність.

Але самі закони мало чим можуть допомогти рідкісним совам, зокрема тим, що живуть поблизу людини.

Фахові експерти проекту Андрій Доніченко і Леонід Покритюк розробили кілька унікальних конструкцій гнізд. 18 березня 2021 року Леонід Покритюк встановив гніздову конструкцію для сича у реформатському храмі м. Берегова, що знаходиться поблизу ромського табору.

Роботи виконуються ГО «Інститут еколого-релігійних студій» (керівник Олександр Бокотей), в рамках проєкту BAT4MAN «Підвищення екологічної обізнаності місцевого населення шляхом спільного збереження кажанів в прикордонних районах Угорщини, Словаччини, Румунії та України»” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Інформаційна служба ГО “Інститут еколого-релігійних студій”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *